Díjak, elismerések Garays pedagógusoknak

A Fóti Garay János Általános Iskola pedagógus közössége a 2020-2021-es tanévben is sok elismerő oklevéllel és díjjal büszkélkedhet.

A Pedagógus Nap alkalmával megrendezett városi ünnepségen adták át Racskó György miniszteriális kitüntetését, a Pedagógus Szolgálati Emlékérmet. A matematika – fizika szakos pedagógus a Fót gyermekeiért, ifjúságért díjat is ekkor vette át. Ugyanezen napon törzsgárda jutalomban részesültek: Büte Zsolt (20 év), Cselőtei József (20 év), Pál József (20 év), illetve jubileumi díjazást kaptak: Dögeiné Andrási Edit (40 év), Kékesi Jenőné (30 év), és Siska Beatrix (25 év) .

A Dunakeszi Tankerületi Központ rangos szakmai elismerését, az Év Pedagógusa Díjat, június 18-án nyerte el Fabini Beáta, angol szakos tanárnő, a tantermen kívüli digitális oktatás során nyújtott példaértékű, lelkiismeretes munkájáért.

A nevelőtestület idén is titkos szavazással döntött a Garay –díj jutalmazottairól, amely a tanévzáró ünnepség napján került átadásra. A pedagógusok közül Herrné Juhász Krisztina nyerte a díjat a példamutató nevelő-oktató munkája elismeréseként. Fekete Patrik 8. B osztályos tanuló a kiemelkedő tanulmányi és közösségi munkája miatt. Díjazott lett továbbá Gáborné Oszlánczi Andrea, 8. B osztályos tanuló édesanyja, aki az ötleteivel, munkájával hosszabb ideje segíti az iskolában folyó oktató – nevelő munkát.

A Dunakeszi Tankerületi Központ dicsérő oklevelet adott Hegyváriné Szabó Erzsébet, Herrné Juhász Krisztina, Persikné Hajdara Éva, Pál József pedagógusok részére, köszönetet mondva a 2020-2021-es tanév során nyújtott alázatos munkájukért, amellyel az iskola, a benne tanulók és a dolgozók életét gazdagították. Ezen oklevelet a pedagógusok a tanévzáró ünnepély keretein belül vehették át az intézmény vezetőjétől.

Szabóné Forgács Gabriella Tankerületi Igazgató Asszony elismerésében részesült Tóth Tamásné Rick Katalin intézményvezető- helyettes, a Lázár Ervin Program megvalósítása során nyújtott lelkiismeretes szervező munkájáért és ennek koordinálásáért.

Gratulálunk a díjazottaknak!

 

Fót, 2021. 06. 24.

 

Asztalosné Tóth-Fekete Beatrix intézményvezető

Turay Ágnes fejlesztőpedagógus

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support