Díjak, elismerések Garays pedagógusoknak

A Fóti Garay János Általános Iskola pedagógus közössége a 2020-2021-es tanévben is sok elismerő oklevéllel és díjjal büszkélkedhet.

A Pedagógus Nap alkalmával megrendezett városi ünnepségen adták át Racskó György miniszteriális kitüntetését, a Pedagógus Szolgálati Emlékérmet. A matematika – fizika szakos pedagógus a Fót gyermekeiért, ifjúságért díjat is ekkor vette át. Ugyanezen napon törzsgárda jutalomban részesültek: Büte Zsolt (20 év), Cselőtei József (20 év), Pál József (20 év), illetve jubileumi díjazást kaptak: Dögeiné Andrási Edit (40 év), Kékesi Jenőné (30 év), és Siska Beatrix (25 év) .

A Dunakeszi Tankerületi Központ rangos szakmai elismerését, az Év Pedagógusa Díjat, június 18-án nyerte el Fabini Beáta, angol szakos tanárnő, a tantermen kívüli digitális oktatás során nyújtott példaértékű, lelkiismeretes munkájáért.

A nevelőtestület idén is titkos szavazással döntött a Garay –díj jutalmazottairól, amely a tanévzáró ünnepség napján került átadásra. A pedagógusok közül Herrné Juhász Krisztina nyerte a díjat a példamutató nevelő-oktató munkája elismeréseként. Fekete Patrik 8. B osztályos tanuló a kiemelkedő tanulmányi és közösségi munkája miatt. Díjazott lett továbbá Gáborné Oszlánczi Andrea, 8. B osztályos tanuló édesanyja, aki az ötleteivel, munkájával hosszabb ideje segíti az iskolában folyó oktató – nevelő munkát.

A Dunakeszi Tankerületi Központ dicsérő oklevelet adott Hegyváriné Szabó Erzsébet, Herrné Juhász Krisztina, Persikné Hajdara Éva, Pál József pedagógusok részére, köszönetet mondva a 2020-2021-es tanév során nyújtott alázatos munkájukért, amellyel az iskola, a benne tanulók és a dolgozók életét gazdagították. Ezen oklevelet a pedagógusok a tanévzáró ünnepély keretein belül vehették át az intézmény vezetőjétől.

Szabóné Forgács Gabriella Tankerületi Igazgató Asszony elismerésében részesült Tóth Tamásné Rick Katalin intézményvezető- helyettes, a Lázár Ervin Program megvalósítása során nyújtott lelkiismeretes szervező munkájáért és ennek koordinálásáért.

Gratulálunk a díjazottaknak!

Fót, 2021. 06. 24.