Iskolánk, 2022. február 25-én kinyitotta kapuit, hogy a leendő elsősök betekintést nyerhessenek életünkbe. A nagycsoportos óvodások forgószínpad-szerűen megismerkedhettek a leendő tanítónénikkel, Heléna nénivel és Carmen nénivel. Színes álarcokat és tavaszt köszöntő gólyákat készítettek a kézműves foglalkozásokon.

Rendhagyó angol órán vehettek részt Bíró Edina tanárnő vezetésével, a játékos német órát pedig Virág Angéla tanító tartotta.

Az informatika rejtelmeibe Tóth Tamásné Rick Katalin intézményvezető-helyettes vezette be a gyermekeket.

Az óvodások lelkesek voltak, bátran megnyilatkoztak egy-egy foglalkozáson, könnyen be lehetett őket vonni a játékokba. Szívesen követték a negyedikes kísérőket állomásról állomásra, s reméljük kellemes élményekkel lettek gazdagabbak.

Ovisuli programunk folytatódik. 2022. március 22-én nyílt napot tartunk, melyen Békiné Földes Heléna magyar órát, Kós-Tamás Zsoltné matematika órát, Bíró Edina angol órát, míg Virág Angéla német órát fog tartani.

Szeretettel várjuk a kedves szülőket ezen a napon!

Persikné Hajdara Éva

alsós munkaközösség-vezető