Szülői levél

Ikt. sz.:2020/4.

Kedves Szülők!

Nagy örömmel értesítjük önöket, hogy iskolánk a Határtalanul pályázaton nyert, így a hetedik évfolyam diákjai részt vehetnek egy négy napos kiránduláson Szlovákiában, A CIPSZEREK FÖLDJÉN, A FELVIDÉKEN címmel.

Előzetes felmérésen Önök vállalták, hogy gyermekük részt vesz a tanulmányi kiránduláson, melynek finanszírozását a pályázat 100%-ban támogatja. Diákonként 60.000Ft (szállás, étkezés, utazás). A pályázat nem támogatja az idegenvezetői díjat, valamint a budapesti indulásra vonatkozik az utazási költség, így az odajutási költséget is állni kell. Ezért 10.000Ft/fő költséget a szülői értekezletre kérem hozni.

A túra időpontja április 21-24.

Vannak bizonyos kötelezettségeink a pályázattal kapcsolatban melyeket meg kell tegyünk még az indulás előtt. Ezekkel kapcsolatban szeretnénk tájékoztatni Önöket:

1. A gyermekek előkészítő órán vesznek részt.

Időpont: 2020. április 7. kedd

1. Szülői értekezlet

Időpont: 2020. február 03. 17 óra

Helyszín: az iskola 1. számú terme

Kérjük a kedves szülőket, hogy ha lehetőségük van, adják meg e-mail címüket, hogy a legfrissebb információkat könnyebben át tudjuk küldeni önöknek.

Fót, 2020. január 7.

Tóthné Rick Katalin